Vážení zákazníci, z důvodu dovolené máme do 30.7.2024 omezený provoz kanceláře. Osobní odběr zboží je možný pouze do 12 hod., nebo v jiný termín po předešlé domluvě. Děkujeme za pochopení.
B2B Velkoobchod
Porovnání
Můj účet
CZK Měna

Archiv: Napsali o nás

16.01.2019

Občas se o nás dočtete :-) v tištěných médiích a na webových stránkách různých zájmových portálů o zahradě a bydlení, kde sdílíme inspirativní fotografie z našich realizací i praktické rady na osvětlení zahrady.

Osvětlení zahrady HOLAS Lighting časopis Sofie Bydlení

Rozsviťte svoji zahradu - časopis Sofie Bydlení 4-5/2023

Inspirujte se k osvětlení zahrady v novém vydání časopisu Sofie Bydlení. Najdete v něm i inspirativní fotografii z naší realizace osvětlení zahrady. Máme radost, že se naše práce líbí i redaktorům zájmových časopisů a můžeme se tak podílet na tvorbě zajímavého obsahu pro čtenáře.

Venkovní vánoční osvětlení LED úsporné

Vánoční osvětlení a spotřeba elektřiny - Blesk Hobby 11/2022

Moderní vánoční LED osvětlení při běžném způsobu vánoční výzdoby po čas adventního období tvoří i v dnešní době v celkové spotřebě domácnosti zanedbatelnou část. Blíže jsme se k tématu energetické náročnosti vánočního osvětlení vyjádřili v listopadovém vydání časopisu Blesk Hobby.

Osvětlení zahrady HOLAS Lighting

Užívejte si krásný výhled do zahrady - speciál časopisu Sofie Bydlení 10-11/2022

„Hezký výhled považuji za jednu z největších hodnot nemovitosti. Automaticky si ho užíváme od východu do západu slunce a zároveň nám pocitově rozšiřuje obytný prostor. S příchodem tmy však o tento prostor přicházíme. Osvětlením vnášíme do zahrady život a vytváříme nové obzory. V tom spatřuji největší přínos zahradního osvětlení,“ sdílí svůj pohled na osvětlení zahrady světelný designer Václav Holas ze společnosti HOLAS Lighting. Prohlédněte si celou dvoustranu v časopisu Sofie Bydlení.

Osvětlení zahrady návrh a realizace HOLAS Lighting

Tipy na venkovní osvětlení v časopisu Sofie Bydlení 6-7/2022

Inspirujte se tipy na venkovní osvětlení, které dotvoří krásnou atmosféru v zahradě. Venkovní světelné objekty ve tvaru koulí v různých velikostech, nebo stojací svítidlo, které zvýrazní průchod zahradou, aniž by vás oslňovalo.

Zahradní osvětlení architektura HOLAS Lighting

Světlo v zahradní architektuře: Kde všude se dá využít? - web Estate.cz

„Při navrhování scénického osvětlení zahrady se soustředíme především na pohledy z domu. Osvětlená zahrada je nejčastěji vnímána a obdivována právě z pohodlí domova. Světlo v zahradě navozuje uvnitř interiéru i pocit bezpečí,“ vysvětluje specialista Václav Holas z firmy HOLAS Lighting. Přečtěte si celý článek.

LED osvětlení pro růst rostlin v interiéru

Pěstování v interiéru s LED osvětlením - web Primažena.cz

Pokud si chcete doma užívat pěstování rostlin, okysličit si domov, nebo vylepšit jídelníček zdravými bylinkami, skvělou volbou je moderní osvětlení pro pokojové rostliny a byliny. Toto speciální pěstební LED osvětlení přímo nastartuje jejich růst. (článek byl portálem smazán)

Venkovní osvětlení chaty a chalupy

Inzerce v časopise Chatař Chalupář 10/2021

Námi prodávané zahradní osvětlení na malé bezpečné napětí 12V je vhodné nejen pro chataře a chalupáře, ale také pro každého, kdo si rád zvelebuje svou zahradu svépomocí. Jednoduchý systém zahradního osvětlení Garden Lights je stavebnice zahradního osvětlení, kterou si sestavíte podle svých představ.

Zahradní osvětlení 12V koupací jezírko v zahradě

Voda v zahradě - časopis DESIGN home & garden 2021

Fotografiemi z našich realizací se můžete inspirovat v časopisu DESIGN home & garden. Například v článku o vodních prvcích v zahradě jsme přispěli fotografiemi s osvětlením zahradního a koupacího jezírka, vodopádu nebo zahradní fontány.

Osvětlení zahrady realizace HOLAS Lighting

Světlo v zahradní architektuře - web Architect-plus.cz

Zahrada v moderním pojetí doplňuje obytný prostor stavby. Dochází k propojování interiéru s exteriérem a jejich vzájemné harmonizaci. Světlo v zahradě, stejně jako světlo v interiéru, je tvůrcem atmosféry. Světlo nás přes den naplňuje svojí energií a v podvečer uklidňuje svými akcenty. Přečtěte si náš pohled na světlo v zahradní architektuře.

12V zahradní osvětlení stromů v zahradě

Světelná harmonie ve večerní zahradě - web Perfektnidum.cz

Zahrada v dnešním pojetí představuje relaxační zónu a rozšíření obytného prostoru, v němž světlo hraje důležitou roli. Pro vytvoření světelné harmonie je kombinováno funkční venkovní osvětlení, zajišťující bezpečný pohyb, s dekorativním osvětlením, které poskytuje jedinečný večerní zážitek. Přečtěte si naše rady, jak oba světelné efekty skloubit do výsledné harmonie.

Osvětlení pro růst rostlin v interiéru Sunlite

Osvětlení rostlin v interiéru - web Chatař-chalupář.cz 2020

V zimním období trpí pokojové rostliny nedostatkem přirozeného denního světla. Řešením může být umělé osvětlení pro růst rostlin, které pomůže rostlinám nejen přečkat období s kratšími dny, ale také umožní jejich zdravý růst v tmavých místnostech v interiéru. Přečtěte si o výhodách svítidel pro růst rostlin v interiéru.

Zahradní osvětlení sochy a umění v zahradě

Světelný design v zahradě pro profesionály - časopis Architect+ 6/2020

Světlo je nedílnou součástí moderní zahradní architektury. Zahradním architektům, designérům, zahradníkům, zahradním a realizačním firmám nabízíme osvětlovací systém LiGHTPRO, který umožňuje rychlé vytvoření poutavých světelných scén ve večerní zahradě. Systém je napájen bezpečným napětím 12V a lze ho jednoduše nainstalovat i v již založených zahradách. Systém LiGHTPRO vám pomůže pocitově rozšířit obytný prostor a ukázat krásu zahrady v noci.

Osvětlení stromů v zahradě

Zahradní osvětlení pomocí reflektorů - web Flóranazahradě.cz 2020

Pokud si chcete užívat zahradu i večer a vytvořit při posezení na terase kolem vás poutavý večerní obraz, řešením je osvětlení některých keřů a zákoutí pomocí venkovního zahradního osvětlení. Mezi nejžádanější osvětlovací techniky patří zahradní LED reflektory, kterými světlo snadno zacílíte na určité místo, a vytvoříte poutavou hru stínů a světel. Jaro je za rohem, tak neváhejte načerpat inspiraci v našem novém článku.

Osvětlení zahrady návrh a realizace HOLAS Lighting

Zahradní osvětlení naše realizace - časopis DESIGN Home & Garden březen/duben 2020

Časopis DESIGN Home & Garden je plný zajímavých článků a designových kousků pro moderní dům a zahradu. Ve vydání březen-duben se dozvíte například, jak v interiéru kombinovat barvu roku 2020 - Classic Blue, jaký designový nábytek si pořídit na terasu nebo jak z koupelny vytvořit vaše místo pro odpočinek. Díky naší spolupráci s redakcí vám můžeme poskytnout ke čtení online verzi a věříme, že vás potěší.

Venkovní osvětlení koule do zahrady

Dopřejte zahradě osvětlení nejen o Vánocích - časopis Rodinný dům 12/2019

Venkovní osvětlení je pro mnohé majitele zahrad sezónní záležitostí. Především před Vánoci začíná zdobení stromků svítícími vánočními řetězy, vytváření okrasných truhlíků a vánočních věnců. Dekorativní osvětlení však může představovat také celoroční zážitek z jedinečného večerního obrazu zahrady. Nasvícením rostlin, dřevin nebo objektů vytvoříte v zahradě nevšední podívanou, která se bude měnit v každém ročním období. Více se dozvíte v článku z prosincového vydání časopisu Rodinný dům.

Vánoční LED osvětlení venkovní

Tipy na vánoční osvětlení v časopisu Flóra 11/2019

Časopis Flóra ve svém listopadovém čísle připravil pro své čtenáře tipy na vánoční osvětlení, které pozvedne vaši domácí výzdobu. A my jsme také přispěli s našimi zajímavými svítícími dekoracemi, tak neváhejte a načerpejte trochu té vánoční inspirace.

Venkovní osvětlení domu a zahrady HOLAS Lighting

Moderní osvětlení fasády a přístupové cesty k domu - časopis DESIGN Home & Garden 2019

Správně umístěné osvětlení fasády dokáže umocnit architektonický ráz budovy a diskrétní nasvícení zahrady zase vdechne prostoru nový, až umělecký ráz. Promyšleným osvětlením zvýšíte bezpečnost a domácí pohodu i mimo zdi domova. Více o moderním pojetí osvětlení domu a zahrady si přečtěte ve vydání časopisu DESIGN Home&Garden listopad-prosinec 2019. Poznáte fotografie z našich realizací?

Osvětlení zahrady návrh a realizace HOLAS Lighting

Podzimní zahrada ve světle reflektorů - web Primažena.cz

Také jste si mysleli, že s koncem léta odzvonilo i zahradnímu osvětlení? Dokončujete realizaci své zahrady a rádi byste ji osvětlili, ale domníváte se, že osvětlení přes podzim a zimu nevyužijete? V našem článku se dozvíte, proč je právě podzim ideální čas pro osvětlení zahrady. (článek byl portálem smazán)

Zahradní osvětlení HOLAS Lighting

Časopis DESIGN home & garden 2019

Terasa, balkon či zahrada obohacují obytný prostor o novou dimenzi. Tyto plochy vyžadují speciální venkovní osvětlení, jež přináší nejenom výrazný dekorativní prvek, ale také přispívá k bezpečnému pohybu v okolí domu. Prohlédněte si některé z fotografií z našich realizací zahradního osvětlení v novém čísle časopisu DESIGN home & garden. Prostředí na našich fotografiích není vytvořené ve Photoshopu. Jedná se o skutečné zahrady našich zákazníků. :-) 

Osvětlení zahrady a koupací jezírko HOLAS Lighting

Nechte svou zahradu zářit - web časopisu Moje bydlení

Zahrada je dnes relaxační zónou a rozšířeným obývacím pokojem. Často však její krása mizí se soumrakem. Nechte svoji zahradu zářit a čerpejte její energii i po západu slunce. Moderní styl osvětlení zahrady se soustředí na vytvoření světelné scény. V každé zahradě tak vzniká unikátní podívaná. Připravili jsme pro vás pár tipů na zahradní svítidla, díky kterým se budete těšit na každý večer.

Osvětlení terasy a bazénu HOLAS Lighting

Magazín Moje bydlení - léto 2019

Inzerce v časopisu by měla korespondovat s jednotlivými tématy, kterými se redaktoři zabývají. Pro každého čtenáře je pak kombinace zajímavých článků a reklamy inspirací, nikoliv obtěžující omáčkou. Magazín Moje bydlení tuto podmínku splňuje, a proto s ním rádi spolupracujeme. V aktuálním letním vydání magazínu nás najdete u článku "Velké stěhování pod oblohu", kde pro naše zahradní osvětlení bylo místo jako dělané.

Osvětlení stromu v zahradě HOLAS Lighting zahradní osvětlení

Magie noční zahrady - webový portál Bydlení je umění.cz

Dodáváme inspiraci redaktorům různých časopisů a autorům článků o venkovním osvětlení. Fotografie z našich realizací zahradního osvětlení můžete objevit u článku Magie noční zahrady na webovém portálu Bydlení je umění.cz.

Venkovní osvětlení venkovská zahrada HOLAS Lighting

Venkovní osvětlení na chatu a chalupu - web Chatař-chalupář.cz

Jako národ chatařů a chalupářů si léto bez svého rekreačního obydlí nedovedeme ani představit. Vyjet na víkend z víru města, odpočinout si a načerpat energii, toho si na tomto místě tolik ceníme. Pobyt si chceme užít co nejvíce, obzvláště v létě rádi grilujeme a relaxujeme na zahradě až do pozdních večerních hodin. K této nádherné atmosféře bezpochyby patří i venkovní osvětlení... ve čtení pokračujte zde.

Designové osvětlení do interiéru HOLAS Lighting

Designová svítidla pro váš interiér - web časopisu Moje bydlení

Interiérová svítidla nám poskytují umělé osvětlení a zároveň jejich design dotváří styl interiéru. Trendem dnešní doby je světlem zvýraznit různé oblasti v interiéru a pomocí světelných akcentů celý prostor příjemně harmonizovat. Přinášíme vám několik nadčasových trendů ze světa svítidel, které rozzáří váš interiér ve všech směrech.

Dekorativní osvětlení stromu v zahradě HOLAS Lighting

Radost přinášet světlo - časopis Sofie Bydlení 4/2019

Víte, jak optimálně rozmístit svítidla v bytě, aby byla funkční a osvětlený interiér působil harmonicky? Anebo jak správně pracovat se světlem v zahradě, aby se po setmění stalo nedílnou součástí zahradní architektury a podpořilo krásu přírody? V časopise Sofie Bydlení jsme se rozpovídali na téma osvětlení domu a zahrady. Dozvíte se více také o začátcích naší rodinné firmy HOLAS Lighting a na jakých hodnotách si zakládáme. Součástí článku jsou naše fotografie designových interiérových svítidel. Inspirujte se zde. 

Zahradní osvětlení 12V světelné koule na zahradu

Naše venkovní LED osvětlení v časopise Pěkné bydlení

Dobře zvolené venkovní osvětlení vám prodlouží pobyt na zahradě a poskytne příjemnou večerní atmosféru. Inspirace na zahradní svítidla není nikdy dost, proto v redakci časopisu Pěkné bydlení připravili pár rad a tipů, mezi kterými najdete i svítidla z naší nabídky.

Robers Leuchten designová kovaná industriální a klasická svítidla

Představujeme: designová svítidla Robers Leuchten

Svítidla nejsou jen praktickým doplňkem, ale dotváří i celkový vzhled interiéru a exteriéru. Značka Robers Leuchten symbolizuje tradiční řemesla, trvanlivost a nadčasový design. Každý vyrobený kus je originál, který je šperkem v interiéru i v zahradě. Celé povídání o svítidlech Robers Leuchten najdete v článku na webu Modernibyt.cz. (článek byl portálem smazán)

Osvětlení japonské zahrady návrh a realizace HOLAS Lighting

Jak efektně nasvítit zahradu se dozvíte v časopise Rodinný dům 11-12/2018

Osvětlení zahrady návrh a realizace HOLAS Lighting

Světelná pohoda po západu slunce - Design Home & Garden 9-10/2018

Útulnou atmosféru si toužíme vytvořit nejen uvnitř domu, ale také v zahradě, jež se stává důležitým místem pro každodenní relaxaci a vlastně i nedílnou součástí obytného prostoru. Zpříjemnit pobyt v ní pomáhá vhodné venkovní osvětlení. Přečtěte si, jak vytvořit světelný design v zahradě.

Zahradní osvětlení 12V Garden Lights Lightpro HOLAS Lighting

Nechte zahradu zářit - časopis Sofie Bydlení 9/2018

Cílem moderní zahradní architektury je zvětšit obytný prostor a vytvořit v zahradě krásné relaxační místo plné přírodní energie. Nechte se inspirovat našimi zkušenostmi.

Václav Holas světlený designer osvětlení zahrad HOLAS Lighting

Posviťte si na zahradu - časopis Můj dům 9/2018

Zahradní osvětlení řeší stále větší počet majitelů zahrad a není se čemu divit. Vhodné osvětlení dokáže se zahradou udělat pravé divy, a to nejenom v létě, ale celoročně. Je však třeba dodržet několik zásad, aby zahrada nepůsobila jako lunapark, ale jako kultivovaný a inspirativní prostor.

Václav Holas radí: ,,Zahradní osvětlení nám umožňuje pohled od zahrady, například z okna nebo i z terasy. Mnoho lidí si rádo posedí v intimnější osvětlení, proto doporučuji osvětlení terasy pouštět manuálně, zatímco zahradní osvětlení automaticky..." Přečtěte si celý článek.

Venkovní solární osvětlení HOLAS Lighting

Když zapadne slunce - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

Máme spoustu fotografií z vlastních realizací a rádi je poskytneme do časopisů. Například některé z těchto fotografií k článku o solárních svítidlech v časopise Sofie Bydlení. Prohlédněte si článek s našimi fotografiemi.

Venkovní osvětlení terasy a zahrady HOLAS Lighting

Dlouhý večer na terase - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

V letních měsících se terasa stává centrem stráveného času s rodinou a přáteli, místem pro venkovní oslavy i místem pro relaxaci. Dekorativní osvětlení nám umožňuje prodloužit si čas strávený na venkovním posezení až do pozdních večerních hodin. Prozradíme vám pár tipů, jak si dekorativně nasvítit okolí terasy a vytvořit si tak příjemnou večerní atmosféru.

Podvodní osvětlení koupací a zahradní jezírko HOLAS Lighting

Osvětlení jezírka - časopis Chatař Chalupář 7/2018

Pro článek o osvětlení jezírka v červencovém čísle časopisu Chatař Chalupář byly použity fotografie jezírka z naší poslední realizace. Nezapoměli jsme také inzerovat osvětlovací systém Garden Lights na bezpečné napětí 12V, se kterým si jednoduše a rychle osvětlíte jezírko a jeho okolí svépomocí.

Osvětlení zahrady koupací jezírko terasa HOLAS Lighting

Polopatě (Česká televize) - reportáž o zahradním osvětlení

Naše první reportáž v televizi! :-) Ve spolupráci s pořadem Polopatě jsme vytvořili takřka pětiminutovou exkurzi po jedné z našich nejkrásnějších osvětlených zahrad a přiblížíme vám funkci zahradního osvětlení

Světelný design v zahradě HOLAS Lighting

Zamerajte sa viac na svetelny dizajn - portál Zahradnymagazin.sk

Funkčné osvetlenie záhrad je už zaužívaným štandardom, ktorým disponuje takmer každá záhrada. V súčasnosti však túžime po útulnej a príjemnej atmosfére. Tú nám pomôže vytvoriť iný typ svietidiel. Přečtěte si článek o zajímavých světelných efektech, který jsme připravili pro slovenské i české zahradní nadšence ve spolupráci se slovenským portálem Zahradnymagazin.sk.

Osvětlení zahrady a jezírka HOLAS Lighting v časopisu Sofie Bydlení

Pořádná dávka romantiky - časopis Sofie Bydlení 5-6/2018

Třpyt světla na vodní hladině vytváří příjemnou večerní atmosféru a v kombinaci se šuměním tekoucí vody působí relaxačně. Zahradní jezírko je radostí jeho vlastníků a tahákem pozornosti každé návštěvy. K tomu, abyste si mohli vychutnávat krásu tohoto uceleného ekosystému i po setmění, vám pomůže dekorativní osvětlení, které rozzáří jezerní hladinu. Přečtěte si celý článek.

Zahradní osvětlení HOLAS Lighting v časopisu Sofie Bydlení

Harmonická zahrada - časopis Sofie Bydlení 4/2018

Na každém kroku se setkáváme s chytrými pomocníky, kteří nám usnadňují denní povinnosti. Po kapsách si nosíme doslova celou kancelář. Tím jsme ale neustále zatíženi a atakováni stresem. Doma naopak očekáváme uklidnění a relaxaci. Pocitu harmonie můžete dosáhnout osvětlením zahrady, jezírka nebo domu, jež vás bude při každém návratu už z dálky vítat.

Osvětlení jezírka v zahradě HOLAS Lighting

Jak na osvětlení jezírka a jeho okolí - portál Svépomocí.cz

Jezírko v zahradě je většinou centrálním bodem, který nám svým uceleným ekosystémem přináší jedinečnou podívanou. Tekoucí voda z jeho potůčků a vodopádů uklidňuje a vytváří příjemné prostředí pro relaxaci. Jezírko je také velkým poutačem pozornosti pro každou návštěvu. Jeho působivý efekt lze podpořit vhodně zvoleným dekorativním osvětlením. Přinášíme vám pár rad a tipů, díky kterým bude večerní atmosféra u vašeho jezírka ještě kouzelnější. 

Zahradní fontána přírodní kámen vodní prvek HOLAS Lighting

Venkovní fontána nejen na zahradu - portál Svépomocí.cz

Rádi byste měli v zahradě vodní prvek, ale nechcete se pouštět do stavby jezírka/potůčku? Tak si vytvořte venkovní fontánu z českých kamenů. Přinášíme vám návod, podle kterého ji zvládnete sestavit svépomocí. Venkovní fontánu můžete umístit kamkoliv v zahradě, do skalky, ale i na terasu, kde její uklidňující šumění přispěje k uvolnění mysli po náročném dni. Menší typ fontány lze umístit i do většího květináče pro použití například v zimní zahradě, bez nutnosti jakéhokoliv výkopu.

Designové venkovní a zahradní osvětlení od HOLAS Lighting

Pořiďte si venkovní svítidla do zahrady, překvapivé novinky - článek na iDnes.cz

Odpočíváte rádi na zahradě a hledáte, jak si požitek z relaxace více zpříjemnit? Přijďte načerpat inspiraci do showroomu s venkovním osvětlením a zahradními doplňky. E-shop LED-ZAHRADA.cz patří mezi specialisty na zahradní osvětlení. Popovídejte si s odborníky, kteří rozumí nejen venkovnímu osvětlení, ale také designu a mají mnoho zkušeností s realizací osvětlení v malých i velkých zahradách. (článek byl portálem smazán)

Osvětlení terasy a zahrady HOLAS Lighting

Instalace zahradního osvětlení svépomocí - portál Svépomocí.cz

Plánujete si osvětlit zahradu? Přinášíme vám návod, jak osvětlení správně rozmístit a jak jednoduše namontovat. Pro montování osvětlení navrhujeme použít například systém zahradního osvětlení značky Garden Lights, kde je vše přizpůsobeno tak, aby byla instalace možná svépomocí a zvládl ji téměř každý. Jde o velmi jednoduchý stavebnicový systém napájený přes 12V bezpečnostní transformátor. Jedním systémem tak můžete nasvítit terasu, jezírko, stromy a cesty v zahradě.

Osvětlení zahrady HOLAS Lighting

Osvětlení zahrady - článek na portálu Svépomocí.cz

Osvětlená zahrada má několik výhod. Prodloužíte si dobu, kdy na ní můžete trávit čas, zpříjemníte si chvíle grilování nebo večerního posezení, budete se v ní pohybovat podstatně bezpečněji a nezvaným hostům dáte jasně najevo, že máte zahradu pod dohledem. V poslední době ale získává na důležitosti také estetický účel.

Hlavním důvodem, proč si lidé pořizují osvětlenou zahradu je bezpečný pohyb po ní. Osvětlení vjezdu a příchodu k domu společně se vstupem do domu je dnes téměř základem. Stále více zájemců se ale zaměřuje také na dekorativní osvětlení zahrady a navození příjemné atmosféry. Zahrada se stále více mění z užitkové na obytnou a slouží jako odpočinková a relaxační zóna. (článek byl portálem smazán)

Interiérová fontána z přírodního kamene inspirace

Jarní veletrh FOR GARDEN 2016 a zmínka o našich interiérových fontánkách na Novinky.cz

"Interiérová fontánka od LED-ZAHRADA.cz dokazuje, že fontánky nemusí být nutně jen kýčovité, ale mohou zapadnout i do moderních minimalistických interiérů." Reakce portálu Novinky.cz i zmínka o naší idee moderních interiérových fontánek z přírodních kamenů nás velmi potěšila. :-) Celý článek si můžete přečíst zde.

Osvětlení zahrady a terasy HOLAS Lighting

Trendy zahradního osvětlení a venkovních svítidel roku 2015 - článek na iDnes.cz

Letní sezóna nás vylákala do zahrad, jež jsou příjemně osvětlovány venkovním osvětlením. Některá ze zahradních světel nás hluboce uchvátila. Trendy zahradního osvětlení 2015 jsou více než překvapivé. Co nás nadchlo? Originální světelné objekty v předzahrádkách kaváren a hospůdek. V záři stylového venkovního osvětlení vypadají klidné uličky velmi romanticky, tak trochu pohádkově. Mezi venkovním osvětlením jsme našli několik zářících skvostů. Majitel jedné kavárničky se nám svěřil, že originální venkovní osvětlení si vybral v předváděcím centru e-shopu se zahradním osvětlením, kam jsme se také vypravili. (článek byl portálem smazán)

Venkovní osvětlení terasy HOLAS Lighting

Posviťte si na zahradu, jaro už klepe na dveře! - článek na Hobbymanie.tv

Předjaří je ideální čas pro to, abyste na zahradě začali s většími úpravami a až bude jaro v plné síle, vy se mohli kochat její ničím nerušenou krásou. Je čas na budování chodníčků, jezírka, skalky. A pokud si zahradu chcete užívat i večer, v předstihu už přemýšlejte nad tím, jakým způsobem a čím ji nasvítíte. Správně zvolené venkovní osvětlení dokáže dát po setmění zahradě úplně jinou dimenzi. Umí zdůraznit některé prvky, keře i zákoutí. Navíc vám pomůže bez šmátrání najít cestu třeba k altánu nebo posezení. A co teprve, když nasvítíte i jezírko! Máme pro vás několik tipů i návod, jak si takové osvětlení na zahradě vybudovat vlastnoručně.

Vánoční osvětlení HOLAS Lighting

Ozdobte si dům i zahradu vánočním osvětlením! Jaké vybrat? - článek na Hobbymanie.tv

Kdeže ty romantické Vánoce při voskových svíčkách na stromečku jsou! Dnes je v módě elektřina, a čím víc žároveček na stromku, v oknech i venku na zahradě, tím lépe. Budiž, ostatně žárovky a ledky jsou určitě bezpečnější, než otevřený oheň. Ale jen tehdy, když vánoční osvětlení vybereme správně! Celý článek si můžete přečíst zde.

Venkovní vánoční LED osvětlení HOLAS Lighting

Překvapte sousedy vánočním osvětlením! Jaké vybrat pro dům i zahradu? - portál Hobbymanie.tv

Před pár desítkami let jsme si o vánočních svátcích bohatě vystačili s klasickými svíčkami na adventních věncích a stromečcích. Pak se na trhu objevily svíčky a řetězy elektrické. A dnes? Možností, jak si vyzdobit dům i zahradu slavnostním osvětlením je tolik, že začínáme být bezradní, jaké vlastně vybrat. Na webu LED-ZAHRADA.cz jsme ovšem našli několik zajímavých tipů na vánoční světelnou výzdobu.

Světlené studio HOLAS Lighting

Nové trendy zahradního osvětlení ve světelném studiu

Článek o našem světelném studiu, publikovaný 13. 3. 2014 na iDNES.cz. Trendy výběru zahradního osvětlení se i pro rok 2014 neustále posouvají. V uspěchané době se z našeho obývacího pokoje a zahrady stává relaxační klidová zóna, kde můžeme v bezpečí načerpat nové síly... (článek byl portálem smazán)

Hodnocení obchodu

5.0 z 5 hvězdiček
Zobrazit více
09.07.2024 09:04

Všechno super, moc děkujeme! :)

Martina Eisler
07.07.2024 10:39

👍

Anonymní zákazník
25.06.2024 13:42

Eshop mohu maximalne doporucit!!!

Daniel Telarik
Spinner
Cookies Cookies

Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se Vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.

Souhlas můžete odmítnout zde.

Zde máte možnost přizpůsobit si nastavení souborů cookies v souladu s vlastními preferencemi.